Srpen 2011

Destinee & Paris New Stars ? / True Love

31. srpna 2011 v 17:50 | WhiteStar |  StarNews

Destiny,Ariel a Paris ? Néé Už jen Destinee & Paris !

25.8.2011 se na YouTube objevil nový klip s názvem ,, TrueLove ´´ nebo-li ,,PraváLáska´´ . Toto je zatím jejich debutová píseň společně, ale jsme si skoro jisti že nebude poslední holkám to celkem ladí a právě proto naše stránky smíchaly dvě rubriky dohromady jednak StarNew ( Pozor v této rubrice článek najdete) a FashionMusicStyl a to proto že Vám už v tomto článku odhalíme klip Destinee & Paris. Pozor holky ale nejsou na hudební scéně poprvé, už v roce 2004 holky- Destiny,Ariel a Paris založily skupinu Cligue Girls. Skupina se ale pravděpodobně rozpadla a ted´už je jen Destinee & Paris


Selena Gomez is on Helium!

31. srpna 2011 v 14:53 | WhiteHelium |  UPPss (SOS)

Selena vs. Helium

Našli jsme další vtipné video tentokrát se Selenou Gomez!

Miley Cyrus on Ellen Show

31. srpna 2011 v 14:31 | WhiteEllenShow |  UPPss (SOS)
Našli jsme video kde je Miley Cyrus( Poslední píseň) v Ellen Show. V tu dobu bylo Miley něco kolem 15 let ale i tak Miley se chová trochu směšně a dětinsky .... . Nemyslíte ?

Celebrity pod lupou 10´

31. srpna 2011 v 14:02 | WhiteCelebrita |  CelebritiesUnderTheMagnifyingGlass

Madonna vs. Jennyfer Lopez

Tentokrát budme posuzovat dva silné hlasy a hlavně ženy, opět to bude velice těsný souboj mezi Madonnou (Kdo je ta holka ) a Jennyfer Lopez (příšerná tchýně).

Jenny i Madona si vybrali stejný model, ale opět naše stránky musí rozhozhodnou které sedí víc. Madonna ke svému modedlu zvolila černé vyskoké kozačky a černý kabát s bohatou kožešinou,stříbrné naušnice a rozpuštěné vlasy ( styl 70´léta ).Naopak Jennyfer ke svému modelu zvolila svázané vlasy do copu a to jí velice sluší, dále svůj model doplnila stříbrnými, kruhovými naušnicemi a stříbrnými páskovámi boty a jako úplnou tečku k doplnění modelu zvolila černý lak na nehty a to byl velice chytrý tah ! Náš souboj tedy vyhrává NewYorkčanka Jennyfer. Celé skóre tedy vycházi ?
Madonna - 8,6 bodů
Jennyfer Lopez - 9,5 bodů
MADONNA VS. JENNIFER photo | Jennifer Lopez, Madonna

Alexa Goddard nová star !?

31. srpna 2011 v 11:49 | WhiteAlexa |  StarNews

Nedávno jsme tuhle blond krásku objevili na stránce YouTube !

I když zatím nemáme moc informací o tom, kdo takhle kráska je.Už dobře víme, že má dokonalý hlas tady je malá ukázka :
http://www.youtube.com/user/AlexaMusicTV#p/u/2/bbD_O1sdGqk .Bohužel nám video nešlo dát na naše stánky, ale takto si alespoň můžete vychutnat Alexinu hudbu ve více hudebních videích ! Octnete se toťiš na Alexiných stránkách na YouTube !

Více Informací o Alexe Goddard na jejich webových stránkách - http://alexagoddard.com/

Kdo je nejvíc sexy muž ?

30. srpna 2011 v 10:15 | WhiteMan |  LifeStyle
Vyberte nejvíce sexy muže za rok 2011 . Vybrali jsme 10 mužů kteří jsou posuzováni podle fashion magazínů . A ted´bychom byli rádi kdyby mohla webová stránka WHITESTYL vyhlásit víteze podle vašich hlasů.Prosím pište do komentárů jména vybráných .Celá soutěž se vyhlasí 1.září 2011 .Děkujeme za Vaše hlasy !
Váš WHITESTYL !
 1. Princ Williem 6.Justin Bieber
 2. Robert Pattinson 7.Pitbull
 3. Johnny Depp 8.Enrique Iglesias
 4. Channing Tatum 9.Justin Timberlake
 5. Taylor Lautner 10. Eminem
Brzy bude i kategorie nejhezčí ženy za rok 2011 ! Již 30.8 !

Nicki Minaj - Fly ft. Rihanna

30. srpna 2011 v 9:27 | WhiteMusic |  FashionMusicStyl

Nejnovější Klip Nicky Minaj s RiRi je hitem ! Už po jdenácti hodinách ho vidělo 320 346 lidí.
Jak se líbí Vám ? Hlasujte do ankety ,, Kdo je víc IN ? ´´

Gramofonové desky ?

29. srpna 2011 v 18:18 | §WhiteGramofon§ |  WhiteStyl

Gramofonové desky ?

28.8 proběhlo VMA nebo-li video music award . Jak je Vám možná známo Katy Perry vyhrála tři ocenění . Po přenose s Katy byl rozhovor a Katy se na něj jak dobře známo dokonale připravila, nejen že byla jako vždy vtipná, ale měla na sobě i neobyčejný model dozdobený tvary které trochu připomínají gramofonové desky

A model s takovými tvary má na sobě jedna modelka .Ano šaty jsou úplně rozdílné ale chceme z tohoto článku dostat podstatu toho že kroužky,gramofonové desky,atd. . Prostě letí !


Červená je IN ! Růžová OUT !

29. srpna 2011 v 17:47 | WhiteColor |  WhiteStyl
Ano růžová je většinou barva našeho dětství, ale jestli jsme ve Fashion věku měly bychm přesedlat na čevenou.Opět je červená jako červená ! Jeden druh červené může působit na lidi trochu koketně ... A to nevyvolává pěkný dojem u mladých dam . Chceme tím říct, noste jakou koliv čevenou, ale pozor aby byla přimněřená vašemu věku například :

Toto je druh červené která se většinou zdobí vánoční ozdoby a proto by se jí mohlo říkat vánoční červená, takováto červená se skvěle hodí na zimu v podobě šály k černému kabátu ( jak už jusme jednou psali, v zimně budou v módě růže).Selena má ve svém šatníku přesně jednu takovou . A co myslíte Vy ? Nesluší jí ?

V módě jsou opět barety !

29. srpna 2011 v 17:16 | WhiteBaret |  WhiteStyl
REMY - French Basque BeretJak asi víte barety se začaly nosit ve Francii, je to přece něsto módy, proč bychom ale nemohli nosit baret i v České Republice?zdá se Vám to až moc nápadité? Vůbec ne ! Je to jen určitý spůsob sebevyjádření ! A na tom není nic špatného ! Nejvíc se začaly nosit barety bílé barvy a červené, tady je pár stylových fotek které by Vás mohly naladit k francouskému podzimnímu stylu -

Brazílie

29. srpna 2011 v 17:00 | WhiteBrazilie |  WhiteStyl

Brazílie Fashion Show

Letošní rok se všechno točí kolem brazílie a tak se lidi z Fashion Tv vydali do Brazílie na Fashion Show a my ted´pro Vás máme dvě Fashion Show až z Brazílie ! Máme pro Vás jednu z nejvíc zajímavých fashion show z Brazilie .

BlueMan
Rihanna - Cheers

29. srpna 2011 v 16:45 | WhiteMusic |  FashionMusicStyl
Nejnovější píseń RiRi je již od 27.8.2011 na Youtube.Píseń je jako vždy stylová stejně jako RiRi .Mrkněte se na to !


Celebrity pod lupou 9´

29. srpna 2011 v 16:30 | WhiteCelebrita |  CelebritiesUnderTheMagnifyingGlass
Opět tu máme další díl :,, Celebrit pod Lupou ´´ v tomto dílu posoudíme krásnou mulatku Christinu Milan ( Pán Domu) a usměvačnou Kristen Bell ( Zase Ona).

Usměvné krásky zvolily jako v každém dílu Celebrit pod Lupou stejné šaty. Samozřejmně každá kráska má svůj vlastní styl a tak jak Christina tak Kristen svůj model doplnily každá úplně jinak . Kristen zvolila psaníčko stejně jako Christina ale nápaditější a to v sitě růžové barvě a k tomu sladěné rty a to vypadá velice pěkně ! A proto Kristin souboj vyhrává. Nemáš zač Kristin, vypadáš štastně .....:) !
Kristen Bell - 9,7 Bodů
Christina Milan - 8,9 bodů

Kvetinový vzor je OUT !

29. srpna 2011 v 15:58 | WhiteOUT |  WhiteStyl

Jak už jsme v posledním článku slíbili řekneme Vám proč je květinový vzor OUT ! Právě nám zkončilo léto a asi největší chybu udělalali ty co si na sebe vzali něco s květinovým vzorem ! Samozřejmě kvetiny jako květiny, oblečení s bylinkami to je něco jiného, ano jsou to květiny ale my tady mluvíme o typických květinách například gerbery nebo růže ( růže až v zimně !)
První obrázek z módní show v roce 2008 je OUT ! Druhý obrazek je IN !


Tady jsou dva sestřihy z módní přehlídky je sice o něco starší, ale přesně popisuje co Vám chceme vysvětli styly látek .


Celebrity pod lupou 8´

29. srpna 2011 v 15:13 | WhiteCelebrita |  CelebritiesUnderTheMagnifyingGlass
A zase tu máme další díl : ,,Celebrit pod Lupou ´´ - V tomto díle budeme posuzovat dvě krásné dívky : Ashley Tisdale ( High School Musical ) a Nicki Hilton (Trhni si ). Bude to velice těsný soubou přeci jen šaty jsou opravdu nádherné a bude těžké rozsoudit které jsou hezčí !

Ashley mám na sobě stejně jako Nicky šaty s květinovými vzory( V následujícím článku se dozvíte že květinový vzor je OUT ! ) Holky ale nejsou obětí módy obě na sobě měly tyto šaty v roce 2009 a to květinový vzor celkem ,,frčel´´ ! Vrat´me se, ale k modelum, Ashley zvolila k dopnění modelu černé krátké sako, černé páskové boty a pásek s ostny . Zatím co Nicky dozdobila šaty uzounkým, lakovaným pásečkem a černými boty s špičkou . Holky vypadají skvěle ale ani u jedné to není dokonalé, model Nicki je moc strohý a Ash zase až moc přeplácaný velkými zlatými náramky které se k modelu moc nehodí . Nicki naopak mohla zvolit například masivní náhrdelník nebo nápadnější pásek .
Ashley Tisdale : 7,5 bodů
Nicki Hilton: 7,5 dobů


Nové mimčo do star rodinky !

29. srpna 2011 v 14:49 | WhiteStar |  StarNews
News: Beyoncé bude maminkou!
Asi všichni známe zpěvačku,herečku,textařku,producentku,skladatelku,módní navrhářku a módní ikonu BEYONCE KNOWLES !Hlavní novinkou, ale není životopis půvabné Texasanky, ale fakt, který na dno vyplaval teprve 28.8.2011 a to že je Beyonce TĚHOTNÁ ! Ano noviny už dávno spekulovaly o tom že Beyonce čeká přírůstek ale oficiálně to vyšlo najevo až ted´! To je tak ROZTOMILÉ ! BLAHOPŘEJEME !

Happy Birthday Lea !

29. srpna 2011 v 11:47 | WhiteLea |  WhiteStyl

Zpěvačku a herečku Leu Michele asi znáte z seriálu ,,Glee´´ jako Rachel Barryovou . A právě dnes Lea slaví své 24.narozeniny !
Přejeme hodně štěstí a mnoho uspěchů do života !
Věděli jste že : Lea má jen 157 cm !

Eva Farná - konečně trefa !

29. srpna 2011 v 11:39 | WhiteCelebrita |  StarNews
Ewa Farná je krásná a talentovaná zpěvačka ,která na hudební scéně působí již od svých dvanácti let kdy vydala své dubutové album ,,Měls mě vůbec rád ´´ a hned za ním nasledovalo album ,,Ticho´´ které pokřtila Lucie Bílá a třetím albem ,,Virtuál´´ . Ewě bylo 12.8.2011 osmnáct let a tím se stvává plnoletou . Přeci jen je to na ní vidět ! Potom co Ewa vystřídala spoustu hudebních i fashion stylů je zřejmé že našla ten pravý ! Na předávání cen ,,Anděl´´ měla na sobě dokonalý model od : Alexandra McQuinna .
Věděli jste že : Eva v srpnu vydala na trh svou první vůni ,,RockAngel´´ od Oriflame . Je jasné, že ,,RockAngel´´ nebude Ewina poslední vůně . Už tahle je hitem ! Není se čemu divit, voní překrásně !


Celebrity pod lupou 7´

18. srpna 2011 v 14:52 | WhiteCelebrita |  CelebritiesUnderTheMagnifyingGlass
Je na nás rozsoudit souboj mezi mladou herečkou Emmou Roberts ( Vřískot 4) a modelkou Heidy Klum ( Victoria´s Secret) .

Emma a Heidy mají na sobě překrásný model s balónovou sukní, celý model je zajímaví tím že je pokryt vrstvou rudých,kulatých flitrů různé velikosti. Emma i Heidy ke svému modelu zvolily rozpuštěné vlasy .Emma svůj model doplnila pouze černými pásovými boty s otevřenou špičkou(jednoduchosti není nikdy dost), zatím co Heidy červeným kabatkem CHANEL a černými lakovkami . A to byl velice chytrý tah Heidy vypadá úžasně ! A proto dnešní bitvu vyhrává !
Heidi Klum - 9,7 bodů
Emma Roberts- 8,7 bodů

HEIDI VS. EMMA photo | Emma Roberts, Heidi Klum

Celebrity pod lupou 6´

18. srpna 2011 v 14:34 | WhiteCelebrita |  CelebritiesUnderTheMagnifyingGlass
V dnešním dílu : ,,Celebrity pod lupou´´ posoudíme dvě krásné a velice populární americké zpěvačky a to Hilary Duff ( Prázdniny v římě) a Miley Cyrus ( Poslední píseń). Jako v každém dílu holky na akci zvolily stejný model.Otázka, ale jako vždy je : ,, komu sluší víc ?´´

Holky mají na sobě krásný černo-zlatý model.Hilary zvolila krásné stříbrné kruhy zatím co Miley zlaté . Ani jedny nejsou špatné, ale přeci jen k zlatému modelu raději zlaté naušnice(Miley).Hilary i Miley ke svému modelu zvolily černé lodičky, Miley matné lodičky a Hilary naoprak lakované.Lakované lodičky jsou sice základ, ale opět Mileyiny matlé lodičky se k modelu hodí o něco víc.
Hilary Duff- 7,4 bodů
Miley Cyrus- 9,5 bodů


Happy Birthday Madonna

16. srpna 2011 v 17:40 | WhteBirthday |  WhiteStyl

Happy Birthday Madonna

Dnes 16.8.2011 má zpěvačka,skladatekla,producentka,módní ikona,tanečnice,módní návrhářka a režisérka Madonna dnes slaví své 53. narozeniny. BLAHOPŘEJEME !

Celebrity pod lupou 5´

16. srpna 2011 v 16:19 | WhiteCelebrita
V tomto souboji ,,celebrit pod lupou ´´ mezi sebou budou soutěžit Christina Applegate (letuška první třídy) a Kelly Rowland ( Destinyś Chald) .

Christina zvolila stejně jako Kelly Fialové, saténové večerní šaty .Kelly pro doplnění šatů zvolila stříbrné náramky a též stříbrné lodičky.Christina naopak černé společenské lodičky s ladící černou kabelkou a stříbrnými naušnicemi . Oběma kráskám není co vytknout a proto vás asi nepřekvapí že mezi holkami vznikla remíza.A proto bodování dopadlo takto :
Christina Applegate-9 bodů
Kelly Rowland-9bodůOvocný salát se smetanou

16. srpna 2011 v 16:05 | WhiteSalát |  LifeStyle

RECEPT: Ovocný salát se smetanou


 • 1 pomeranč
 • 2 mandarinky
 • 250g jahod
 • 1 konzerva ananasu
 • 1 banán
 • 2 jablka
 • + jaké koliv ovoce dle vaší fantazie ( hroznové víno, mango, liči, atd… )
 • 1 zakysaná smetana
 • 1 vanilkový cukr
 • 1 limetka
 • hrst mandliček

Veškeré ovoce očistíme a rozkrájíme na kostičky. Lehce pokapeme limetkovou šťávou. Mandle spaříme, oloupeme a rozpůlíme. Vše zalijeme zakysanou smetanou a necháme alespoň 2 hodiny v chladu odstát. Nakonec celý salát posypeme rozpůlenými mandlemi a podáváme.

Laky tohoto podzimu

16. srpna 2011 v 15:16 | WhiteLak |  TheWorldOfCosmetics

Lak OPI - Barefoot In Barcelona 15 ml

Vybrali jsme lak, který se určitě bude hodit na vaše nehtíky až udeří podzimní horečka O.P.I. .Lak má světle hnědou barvu O.P.I - Berefoot In Barcelona 15ml si můžete zakoupit na internetové adrese : http://www.rajnehtu.cz/laky-na-nehty-opi/lak-opi-barefoot-in-barcelona-15-ml za zvláštní cenu 264 ,-Kč


Lak OPI - Barefoot In Barcelona 15 ml

Celebrity pod lupou 4´

16. srpna 2011 v 15:03 | WhiteCelebrita |  CelebritiesUnderTheMagnifyingGlass
Další díl ,, Celebrity pod lupou ´´ je o Haylie Duff ( Prázdniny v Římě) a Alessandře Ambrosio ( Victoria Secret).Dívky mají na sobě batykovaný modro-bílý model .

Haylie zvolila k doplnění modelu ,,mušší ´´ brýle,stříbrný řetízek a krémovou kabelku Luise Vuitton.Kabelka se k modelu moc nehodí zatím co Alessaandra zvolila ke svému modelu koženou velkou kabelku s třásněmi a prošíváním. Alessandra dále doplnila model kruhovými naušnicemi a obyčejnými bílými žabky.
Haylie Duff- 7,9 bodů
Alessandra Ambrosio- 8,6


Celebrity pod lupou 3´

16. srpna 2011 v 14:28 | WhiteCelebrita |  CelebritiesUnderTheMagnifyingGlass
Velice pěkný model ná ma sobě Victorie Bagham (Spyce Girls) a Sara Paxton ( Královna Ročníku). Tohle bude velice nerozhodný souboj !

Victorie má na sobě krásné lakované kozačky které se hodí k černým lakovaným kosticím na korzetu. Viktorie svůj model krásně doplnila stříbrnými náramky. Od krku dolu vypadá model úžasně. Viktorie udělala ale velikou chybu že k modelu zvolila takovýto účes, černá barva vlasů by se k modelu hodila, ale vlasy mají velice zvláštní tvar a uspořádání. Viktoriina maskérka se, ale dopustila další chyby, namalovala Viktorii ,,šíleným´´ způsobem tak, že nepoznáme kde Viktorii začíná obočí.¨
Sářina maskéra si ale určite s vizáží dala velikou práci, aby ne Sára vypadá úžasně. Široký úsměv jí krásně rozzářil. Ke svému modelu zvolila náramek s hadímy vzory a stříbrnou kabelku s páskem.Celý model pak dopnila černými boty s ostny.Tomu se nedá nic vytknout !
Victoria Bagham - 6,9 bodů
Sára Paxton - 8,3bodů


Celebrity pod lupou 2´

16. srpna 2011 v 13:52 | Whitecelebrita |  CelebritiesUnderTheMagnifyingGlass
V dalším dílu Celebrity pod lupou jsme pro vás vybrali fotografii na které se pyšní svými šaty dvě krásné ženy Eva Longoria ( zoufalé manželky) a Kim Kardashian (Disaster movie).

Eva Longoria má na sobě měsíčkově modré šaty stejně jako Kim otázka ale je komu sluší víc. Celý mddel tedy posoudíme úplně odzhora. Evě vyčesané vlasy moc skuší a k modelu by se hodily ale přece jen Kim má vlasy zčesané na jednu stranu a to je k modelu to pravé. Eva ke svému modelu zvolila krásný široký úsměv zatím co Kim se tváří ke svému modelu až moc stroze.Stručně řečerno, všichni máme rádi smíšky.Postupujeme dál. Tentokrát jsme se dostali k postavě, Kim má typicky ženskou postavu zatím co Eva sice svalnatou, ale do těchto šatů se více hodí větší prsa a zadeček.Model je na to přece jen přispůsoben kamínkatý pásek krásně zvedne poprsí a stuha v pase a pod koleny zvýrazní boky. Jediné co můžeme Kim vytknout je že mohla šaty doplnit lehkým psaníčkem jako Eva.
Eva Longoria - 7,5bodu
Kim Kardashian - 9,5 bodu


Alexandr McQeen

14. srpna 2011 v 14:16 | WhiteAlexandr |  WhiteStyl

Nejnovější řada Alexandra McQeena


V nejvovější řadě Alexandra McQeena se dostename
na vysokou lat´ku ! Neměli bychom spíš říct na
vyskoký potpatek. Hlavní dominantou téhle
kolekce nápaditých bot, ale není jen vysoký podpatek
, ale hlavně platforma která Vám doslova sešrotuje nohy.
Hodně by o této teorii sešrotovaných noh mohla říct
zpěvačka a módní návrhářka Lady Gaga, která si boty vyzkoušela ve svém klipu: ,,Bad Romace´´


O nás ( WhiteStyl Blog)

14. srpna 2011 v 12:42 | Whitestyl |  O blogu
Dne 13.8.2011 byl založen tento blog. Učel tohoto blogu je obeznámit Vás ze zahraniční módou. Na nanšich stránkách, ale samozřejmně nenajdete jen zahraniční módu ale i domácí. Hlavních rubrik z domacího a zahraničního fashion zpravodajství je rubrika : CelebritiesUnderTheMagnifyingGlass nebo-li Celebrity pod lupou zde vždy posoudíleme několik hvězd z různých společenských akcí a pak je podle našich výroků oznámkujeme. Naše známkování není typické školní známkování nebo-li bodovaní bodování začíná od 1 až do 10 což je nejvíce bodů.
Mezi další oblébené rubriky patří LiveStyl nebo-li ŽivotníStyl. Tato rubrika se zaměřuje na životní styl, koníčky, jídelníčky a fitnes.
Další sledovaná rubrika je TheWorldOfCosmetics nebo-li SvětKosmetiky tato rubrika se zaměřuje na kosmetiku,laky na nehty,účesy a líčení.
Další rubrikou je FashionMusicStyl nebo-li MódníHudebníStyl tato rubrika je založena pro nejnovější hudbu.
Rubrika StarsNews nebo-li HvězdnéNovinky je rubrikou která je založena kvůli vašemu obeznámení s novinkami ze světa celebrit .
Uppss (sos) rubrika je trochu netradiční, ale i vtip a netradičnost nesmí chybět na našich stránkách a proto tato rubrika která vám ukazuje trapasy hvězd a nebo dojemné rozchody .
Nejnovější rubrikou našich stránek je ArtShop nebo-li obchod ObchodUmění kde si už od příštích týdnů budete moci zakoupit umělecké obrazy od jendné naší umělkyně.

Těšíme se ná Vás, WhiteStyl

Gucci Milan Fashion Week Womenswear Autumn/Winter 2011

14. srpna 2011 v 10:10 | WhiteGucci |  WhiteStyl

Milan Fashion Week Womenswear Autumn/Winter 2011

Gucci si pro nás připravilo podzimní až zimní kolekci, přehlídka byla v Miláně na týdnu módy .

Celebrity pod lupou 1´

13. srpna 2011 v 21:22 | WhiteCelebrita |  CelebritiesUnderTheMagnifyingGlass
Tentokrát jsme vybrali fotografie z filmového festivalu v Karlových Varech .

Známkování : 1- nejmíń bodů
10-nejvíc bodů


Olga Lounová zvolila společenské bílé šatky s řetísky přes rameno, které jsou napojenné na stříbrné ramínko. Celé šaty tak vyvolávají římský dojem.Olga ale bohužel udělala tu chybu že si vzala stříbrné boty( ty by se k modelu hodily) Ale ! S otevřenou špičkou ( není rok 2005 !) a to se k rádoby římskému modelu moc nehodí . Naše známka je tedy 6,5 bodu .

Andrea Verešová zvoli také bílé šaty tentokrát,ale s černými vzory. Andrea sice svůj oděv mnohokrát vyměnila což mohlo být trochu matoucí,ale stálo to za to ! Andrea od nás tedy dostává 9,5 bodu .
MFF Karlovy Vary - zakončení - Olga Lounová