Červen 2012

!!! Prázdniny !!!

30. června 2012 v 13:36 | Cindy* |  WhiteStyl
Sumr3_large
A je to, dneska nám všem oficiálně začínají prázdniny ! Vážně tomu nemůžu uvěřit, jako bych teď zase bylo září a my jsme nastupovali do školy, ale ne ony jsou zase prázdniny ! Ani nevím co mám dělat dřív! Myslím že přes prázdniny bude hodně času na blogování, ale pochopte že tu bude i hodně sluníčka a že nebudu chtít pořád jen sedět u počítače... Ale určitě se můžete těšit i na nějaké ty soutěže! A jak strávíte prázdniny vy ? Máte nějaké plány ?

- Já jedu na dva týdny ke svému letnímu domečku do Itálie ( O hiátusu Vám potom řeknu víc),
- a potom se hrozně těším na Tahiti, ale to mě čeká až na konec prázdnin...

- A rozhodně se můžete těšit na narozeniny blogu 14.8 !

Umění Very Wang

28. června 2012 v 21:26 | Cindy* |  WhiteStyl

Léto, léto lásky čas... Chystáte svatbu ? Tak to je pro Vás velice známa návrhářka Vera Wang ta pravá! A právě ona je taky hlavním tématem tohoto článku ! Vera Wang, je Vám jistě dobře známá a když né, tak jste nedávno mohli vidět velice známý film "Válka nevěst" kde holčíny v hlavní roly měly obě šaty od právě již zmíněné Very W. . A já nepochybuji o tom že se Vám šatičky líbily, a tak ještě v celém článku můžete ochutnat to nejlepší co Wang nabízí ....


Nová kampaň Louis Vuitton - podzim/zima

28. června 2012 v 16:33 | Cindy* |  WhiteStyl
A je to tu! Jen co začalo léto, už jsou tu podzimní kolekce... a né jen podzimní, Louis Vuitton už má ve svém klouhouku nápadů celou kolekci podzim, zima ... Myslím že je skvělá, i když se mi možná víc libila kolece jaro léto, ale tahle taky není špatná !

FOTIL : Steven Maisel
Kampaň : podzim, zima 2012-2013
Návrhář : Louis Vuitton

Co myslíte vy ?

Happy Birthday Lana Del Ray !

21. června 2012 v 21:56 | Cindy* |  WhiteStyl
Já mám k téhle osobité zpěvačce trochu zvláštní vztah, ale to neznamená že jí nepoctíme společnou písní Happy Birth... protože právě Lana dnes slaví své 26. narozeniny !

- Lan. se stala za poslední rok velice populární a to hlasně díky své písni "Born to Die", myslím že je dokonalá, i když se mi zdá že prakticky všechny písně jsou na jedno brdo", ale tahle je moc pěkná !
-Takže krásné narozeniny Lano !

Hvězdy a jejich mazlíčci...

18. června 2012 v 23:01 | Cindy* |  StarNews
Každý jsme nikdy sám, každý máme své slabé chvíle a i když už nevíme jak dál vždy nám přiběhnou na pomoc... Alespoň já takový vztah mám se svým psem. A jak je vidět nejsem jediná, i hvězdy mají své malé andělíčky, dokonce i takový tvrďák jako je 50Cent, další známá hvězda je třeba Ashley Tisdale nebo Miley Cyrus..

- A tak jsem se rozhodla že Vám svého miláčka ukážu ! Takže můžete brzy čekat fotku mé slaďoučké Mii ...

-Máte psa, nebo jiného mazlíčka? Piště !

Vítěz SONB 2012 prob WHITESTYL se stává ...

16. června 2012 v 17:52 | Cindy* |  WhiteStyl
Tumblr_m5fez8mwyt1qh7wudo1_500_large

Vítězem SONB 2012 PRO WHITESTYL se stává ? FLIXIE a její blog cute-fashion.blog.cz ! Já velice gratuluji a získává :

-reklama na 3měsíce
-diplom
-animaci
-reklamu formou článku
-rozhovou
-inkonku
-polyvore
-jedno velké překvapení přímo odemně - a tím je Náhrdelník WHITESTYL v hodnotě 450,-Kč ! Je tak zároveň první kdo bude mít tu čest ho nosit !"

Ale já samozřejmě gratuluji i Helimu, byla jsi skvělá. A má u mě teky druhé místo a stím i :¨

-reklama na 2měsíce
diplom
-reklamu formou článku
-rozhovou
-inkonku-
polyvore

(! Poprosím aby mi holky napsali s čím chtějí ikonku, diplom, polyvore, animaci /nejlepší by bylo k té inkonce mi do kometů dát rovnou odkazy na obrázky :) !)

Poslední finále - 7.kolo SONB 2012 ! Kdo vyhraje ?

13. června 2012 v 16:22 | Cindy* |  WhiteStyl

A je to tu ! Poslední kolo SONB, to kvůli čemu jste se od 29.dubna všichni snažili ...a já vám za to samozřejmě moc děkuji, ale náš "dlouhoměsíční" boj ještě není u konce ! Je tu totiž poslední kolo SONB 2012 pro WHITESTYL !
Finalistky jsou : FLIXIE : cute-fashion.blog.cz
HELÍK : kredenckredenc.blog.cz

Holky, v tomhle kole už Vám hlasy jako adminka nedávám :)

-moc Vám držím palce, na shánění hlasů máte čas do 16.6.2012 do 13:00hodin, po odbití jedné hodiny se anktea a komentáe uzavřou a já už budu znát vítěze ! Ještě jednou připomínám ceny pro víteze :

reklama na 3měsíce, diplom, animaci, reklamu formou článku, rozhovou, inkonku, polyvore a jedno velké překvapení přímo odemně !

(Samozřejmě i pro druhé místo tu budou ceny !)

Vypadlíci :
Lauraadiefuchs - 2hlasy
3.místo pro Lauru ...
(-Zároveň bych chtěla říct že je mi celkem líto, že pro Vás vymýšlím soutěže a vy mě odměníte tím že mi řeknete že se na to můžete vy*rat... Jasně, já to chápu, měla jsem spoždění s daty, ale myslím že to všichni znáte... Chodím na školu, kde se na učení klade velký důraz, a tak se Vám tedy omlouvám že jsem vždy nebyla přesná, ale učení je nad hlavu, a taky si myslím že se to dá pochopit... snad jsem Vás tolik nezdržela, když jsem přidala vyhodnocení soutěže o několik dní později... Takže příště se na Vás můžu vy*rat já, a soutěže a ceny nebudou, prostě budu jen přidávat články, které mi zaberou 10min a bude hotovo, protože já Vážně nepotřebuji aby mi nikdo psal jak jsem strašná, když na tohle všechno vynakládám čas a usilí... Komprende"? )

(samozřejmě tento vzhaz není pro učastníky, kterí you o.k :) )
-Ceny pro Lauru : reklama na 2týdny, diplom( rekni si s čím), ikonka
Kim Kardashian nenalíčená !

13. června 2012 v 14:53 | Cindy* |  UPPss (SOS)
Dosud předceňovaná herečka, ale skvělá modeka udělala nedávno ve své kariéře modelky jednu velkou chybu... ! " Kim, vyrazit nenalíčená mezi lidi je v tvém případě, obrovskou chybou !

- Herečka si v pondělí vyrazila jako každý den ráno do posilovny shodit zadeček, ale o shazování make-upu nikdo nic neříkal ! To ale byla chyba krásná Kim, je teď před světem o něco ošklivější ...
Co říkáte vy ?
(další obrázky máte v celém článku =>)

Charlize Theron a Kristen Stewart opět spolu...

11. června 2012 v 18:25 | Cindy* |  StarNews

Určitě již všichni znáte dvě nejnovější filmové hrdinky celosvětových ale i našich filmových pláten... Ano jde o Kristen Steward a Charlize Theron, které si nedávno střihli jen tak náhodou společně hlavní role ve filmu "Sněhurka a lovec" (film určitě doporučuji !)A právě tyto dvě krásky nafotily "společně nový photohoot pro časopis "Interview"... Myslím že se moc povel holky vypadají úžasně! Podle mě je to zatím nejlepší photoshoot hvězd za rok 2012, ale co myslíte vy ?

-další fotky máte v celém článku ...


6.kolo SONB 2012 !

10. června 2012 v 18:37 | Cindy* |  WhiteStyl

Ahoj děcka ! Takže už tu máme předposlední kolo, a já jsem Vážně zvědavá kdo to vyhraje ! Osobně už svého favorita mám, ale zatím nic neprozradím "... Důležité je, že už tu máme naše 6.kolo a tím i předposlední kolo, do kterého postoupili následující, v tom dalším už bude poslední dvojce, a tak se definitivně rozhodně kdo je ten "NEJ blog 2012 pro WHITESTYL ! Takže tady jsou dnešní vypadlíci a postupující a omlouvám se, zase mám zpoždění s článkem - vyhodnocením 5.kolo... 7.kolo bude 13.6.2012 ! Vypadne 1..

5.KOLO SONB :
1.místo - Flixie
od teď 2., 3. místo neurčuji !!
---------------------------
Vypadlíci :
*Romilia, Mikulka
mají u mě malou cenu a tou jsou :
avatary (s čím si řeknete), polyvore na téma stránek :),
reklama na 1týden

5.Místo : Romilia
4.Místo : Mikulka
3.místo ?
2.místo : ?
1.místo : ?
------------------------------

Ceny :
další cena pro Flixie :
polyvore s čím si řekneš !

Co se právě nosí 0.2

6. června 2012 v 21:31 | Cindy* |  StyleForYou

WHITESTYL- styl for you ! 1*


Nedávný článek jak jistě víte byl na podobné téma, jen zaměřené na plavky -> a tak tedy od letní nezbytnosti k naprosto nezbytného ! Tedy alespoň pro mě ... Na obrázku máte opět 3druhy podprsenek, styl ladies ( společenský/ozdobný), Rebel (školní/častý) a Cute (podprsenky bez bez "kostic")... To jsou trendy co se týká podprsenek tento rok ! Co se týká cenové relace :
Podprsenky obyčejné : 150,-Kč - 450,-Kč - (Doporučuji New Yorker)
Podprsenky "střed" : 300,-Kč - 600,-Kč - (Doporučuji Victoria´s Secret)
Podprsenky Kvalitní : 800,- Kč - ? (Doporučuji Intimissi)

Tak co pro jakou jste vy ? A jaká se Vám z našeho výběru líbí nejvíce ?

5.KOLO SONB !

1. června 2012 v 15:42 | Cindy* |  WhiteStyl
Podle mě bylo tohle kolo nejnáročnější ! Na shánění hlasů jste měli pouze 3dny, a to je dost málo ! Samozřejmě i tuhle hru bude doprovázet nějaké téma, ale to Vám prozradím až potom... Teď hlasování, kdo vypadl a kdo postoupil ! Je to skoro neuvěřitelné ! V tomhle kole jsou dvě holky na remíze ! Je to 21 x 21 bodů ! Jak už jsem Vám sdělila v 4.kolo v 5. vypadou dva, a tak se tady stalo ! Dnes tedy vypadávají následující a samozřejmě jako vždy si první může říct a hlas adminky a pak vždy když napíšu do komentářů ! I dnes jsou tu ale odměny za aktivitu, ale protože jsme již mezi finalisty rozdávají se i ceny !
6.kolo - 7.6.2012 - vypadlou opět 2 ! Pozor blížíme se do konce !
TÉMA HRY : Kromě hlavní výhry o první místo 5.kola je tu další téma "Celebrity". Téma "Celebrity" spočívá v tom se vlastně "stát celebritou soutěže"´, v tomto kole nepůjde jen o to dostat co nejvíce hlasů, aby jste postoupili, ale i komentáře od lidí co Vám dávají hlasy, (ve skratce, aby napsali proč by jsi měl vyhrát právě vy?)
(Kdyby nebylo něco jasné pište na whitestyl@email.cz, nějak se domluvíme...)
-----------------------------------------
3.KOLO SONB :
1.místo - Flixie a LauraaDiefuchs
2.místo - Romilia
--------------------------------------
Vypadlíci :
*- Catherinenew, LukyXor
Vypadlíci jsou mezi poslední sedmičkou, takže už u mě
mají malou cenu a tou jsou :
avatary (s čím si řeknou), polyvore na téma stránek :)

Další ceny v soutěži pro ? :
*Pro LauraaDiefuchs - Za aktivitu v soutěži
---------------------------------------------------
*Pro Flixie - Za aktivitu v soutěži

-> dostanete diplom s čím si řeknete :)
----------------------------------------------------------
(náhled blogu máte v celém článku !)