Červenec 2012

Mila Kunis + Dior

30. července 2012 v 17:11 | Cindy* |  WhiteStyl
Přítelkyně Ashtona Kutchera Mila Kunis se nedávno objevila v úplně nové kampaňi na kabelku Dior ! Kampaň je skvělá jen mi hlavní motiv(kabelka) trochu připomíná tvarem a vzhledem klasickou Chanelku... To je ale asi jen můj podled ...! Tohle a kampaň můžete posoudit v anketě DIOR X CHANEL a nebo mi okomentovat jak se Vám Mila líbí!


Happy Birthday Justa !!

27. července 2012 v 13:00 | Cindy* |  WhiteStyl
Moc, moc, moc blahopřeji svému affs justa.blog.cz ! Dnes slaví blog 4. narozeniny a to už je podle mě v "blogovém světě" opravdová oddanost pro psaní článku a blogování !! Takže já ještě jednou blahopřeji, a přeji ti jen to nejlepší at´ jsou tvé články stejně skvělé jako jsou těd´ !! Děkuji že jsi mé affs :) ...

xo xo Cindy

Indka v Playboyi !

27. července 2012 v 9:54 | Cindy* |  StarNews
Sherlyn Chopra nezapře svou indickou krev.

Já to věděla že to příjde! Ano indická kultůra hlásá spoustu pravidel, ale při jejich porušení si také žádá spoustu ve většině případů hrozných a nemilostrdných trestů! Celkem se divím že této kouzlující osumadvacetiletou krásce ještě nevyhrožuje celý indický subkontinent smrtí ! Pouze jí nazvali "odpornou"... Myslím že za trest co by jí čekal v rodně matičce zemi je toto pojmenování HODNĚ milostrdné!

- Bollywoodská herečka a nyní i modelka Sherlyn Chopra to komentuje se slovy že ona i její sestra je velice pyšná a že matce to zatím nedokázala sdělit ! No, necháme se překvapit !

- Co si o tom myslíte vy ?

Nový photoshoot Vanity Fair - Kristen Steward

26. července 2012 v 16:53 | Cindy* |  Photoshooty
Trochu jsem vypadla ze čtení Vanity Fair což je jak jistě dobře víte jeden z nejčtenějších módních magazínů a mnohem víc! Zatím to tedy vypadá že Kristen bude na obálce časopisu... Jaký měsíc, to Vám napíšu již brzy do "editu". Ale zatím si ty úchvatné fotky můžete pouze prohlédnout ! Myslím že Kris to tam hrozně sluší!!

Jak se líbí Vám ?
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.comČerné na bílém ! Mila a Ashton/*!!

24. července 2012 v 13:26 | Cindy* |  StarNews

Teď už je to oficiální !" Mila Kunis(Kamarád taky rád) a Ashton Kutcher (Samec) jsou spolu, jak vydal americký bulvární plátek článek pro titulní stranu s Milou a Ashtonem celá Amerika a ne jen ona už ví že naše dvě hrdličky sdílí víc než jen přátelství...


Katy Perry - Movie Part of me 3D

20. července 2012 v 16:00 | Cindy* |  StarNews
O novém Filmu Katy Perry - Part of me ve 3D už jsme se bavili před několika měsíci, ale aktuálních novinek o filmu a premiéře je čím dál tím víc ! No a když jsme u té premiéry jedna se konala 26.6.2012 v Hollywoodu na které nemohly chybět hvězdy jako Selena Gomez, Justin Bieber, Carly ray Japson, Victoria Justice a další ! Co mě ale naštvalo, že u nás premiére ještě ani není určená! Zatím to vypadá že nejblíže se k nám premiéra dostane 23.srpna a to v Německu !Fotografie máte v celém článku ->

Co se právě nosí 0.3

19. července 2012 v 17:27 | Cindy* |  StyleForYou
Slíbila jsem Vám že přidám další článek "co se právě nosí" tentokrát - šortky" ... Rozdělila jsem je jako vždy do 3skupin...Barvité, Americký styl a z džínoviny :).Takové se totiž nejvíc nosí, tento styl se začínal v New Yorku, kde se lidi nebáli ukázat osobitý styl, k nám se to dostalo až kolem 80´let a samozřejmě se vše vrací! V roce 2012 jí jako první představila návrhářka Cristal Rock! Já osobně preferuji barvitý styl....

- A co vy ? Který se Vám líbí nejvíc ?

Ann Hathaway je těhotná ! Gratulujeme !!

19. července 2012 v 11:08 | Cindy* |  StarNews

A je to tu ! Neříkejte že jste to taky nečekali ! A je to tak ! Anne Hathaway je oficiálně TĚHOTNÁ ! No už bylo na čase, Ann je už 29 a čeká teprve první dítě ? Ale jak se říká kdo si počká ten se dočká, a to platí pro všechny !

A s kým že vlastně Ann čeká ? S dlouholetým snoubence Adamem Shulmanem ... Gratulujeme !!

-Na koho sázíte holka nebo kluk ?

Nina Dobrev ft.Nick Brown - SPF

17. července 2012 v 14:40 | Cindy* |  FashionMusicStyl
Funny or Die
Nedávno jsem si do iPadu stáhla aplikaci s názvem "Funny or Die ", ta ukazuje nejnovější videa, které přidávají hvězdy nebo obyčejní lidé se smyslem pro humer a podle vašeho gusta ohodnotíte jestli je video "Funny" nebo "Die"... |A právě tam jsem našla video, které natočila Nina Dobrev se svým přítelem Nickem Brownem! Hrozně se mi líbí jak klip tak song ...!

- Co na něj říkáte vy ?


Nicki Minaj a její "malý" fashion trapas !

17. července 2012 v 14:25 | Cindy* |  UPPss (SOS)

Nedávno jsem se dívala na svou oblíbenou show "The Tonight show"... Zde měla hostovat známá zpěvačka Nicki Minaj, dívám se a poslouchám její monolog a po necelé minutě si všimnu něčeho trapného ! Nicki na jejím musím uznat úžasném oblečku chybí jeden zlatý cvoček ! Jasně, pro mnohé z Vás se to možná bude zdát jako naprostá hloupost, ale myslím že když už je člověk pozván do "The Tonight Show" že by tam měl přijít naprosto perfektní :)...Ale nevadí Nicki její malý trapásek pro jednou zapomeneme a necháme Ameriku a jeden cvoček ochuzenou ...

xo xo Vše Cindy*


Kopíruj POUZE se zdrojem :

Otazky na mě ...

16. července 2012 v 22:04 | Cindy* |  O blogu

1. Jméno: Veronika
2. Aktuální nálada: Super
3. Kolik je hodin: 20:40
4. Narozeniny: 2.9
5. Jména tvých rodičů: Klára a Filip
6. Kolik měříš: asi 175cm
7. Znamení: Panna

JSEM ZPĚT !

15. července 2012 v 12:30 | Cindy* |  WhiteStyl
205326_330325433719737_1094878459_n_large

Ahoj všichni,
jsem zpět! Byla to nádherná dovolená, ale jsem i na jednu stranu ráda že jsem tam byla takhle krátce... Opálit jsem se stihla a myslím že příští týden bych tam už shořela, no žně ve stínu 40C* ! Moc jsem nefotila, ale zkusím něco vybrat a poslat Vám je, ale teď mě zajímá jak jste se měli vy a jak jste si za ten týden užívali prázdnin ?

Samozřejmě jsem Vám slíbila nějaké články, a ty samozřejmě všechny platí... Takže já se jdu do nich pustit a jdu Vás affiska všechny hezky pěkně oběhnou ať vím jak jste na tom vy !

Sicíie - Hiátus

6. července 2012 v 23:49 | Cindy* |  WhiteStyl
5142386077_3e12b7f90b_z_large
Tak a je to tady, moje již zmíněná dovolená se nemilostrdně blíží... Asi si říkáte proč se netěším, ale už od svých dětských let nesnáším lítaní, a to tohle mučení "musím" absolvuji nejméně 2x ročně...:) Ale já se rozhodla že si mojí super dovolenou nenechám nikým a ničím zkazit ! Takže tímto Vám tedy oznamuji že budu po dobu od 7.7 - 14.7.2012 budu na Sicílii, tudíš mimo blog! I mě se bube stýskat, ale hned jak přijedu tak pro Vás mám super článek o šortkách co se právě nosí nebo Katy Perry a jejím 3D filmu, a její trapas před miliardami lidí nebo to jaký nový sluneční hit s repem si pro nás připravila Nina Dobrev ... To vše již brzy na WHITESTYLU !

- Také prosím affs aby si mě nevymazávali, určitě to chápete :)

Dneska vůbec nespala ....

6. července 2012 v 5:28 | Cindy* |  WhiteStyl
Tumblr_m6pln6jniw1qj5ybso1_500_large
Takže, je pět ráno a já jsem pořád vzhůru... Nechápu to, né že bych nemohla usnout, ale mám pocit jako bych do sebe kopla milion redbullů ! Mezitím jsem udělla nějaký úpravy na blogu a zkoukla asi čtyři filmy, ale nevím čím to je že nemůžu usnout, vlastně se mi ani nehce! Myslím že je to tím že mám ještě přetočený hodiny z toho že máme prázdniny a já chodím spát pozdě a vstávám taky dost pozdě, a ještě jsem byla ve středu s kámoška pařit... Hmm, myslím že bych to se spaním měla trochu dospat tak ode mě dneska prosím neočekávejte články, jen večer vám napíšu ohledně hiátusu na blogu... Protože už zítra jedu na již zmiňovanou Sicilii, áá hozně se těším, ale o tom až později... Pa.

Xo xo Cindy

Pokyny po nové affs :

5. července 2012 v 16:53 | Cindy* |  WhiteStyl

Jak tak koukám nových affs je celkem dost, takže v tom mám trochu zmatek... Jak víte, odeslala jsem Vám upozornění, že bych od Vás potřebovala informace k našemu společnému "přátelsví přes blog"... Jde o standardní postup! Takže mi prosím napište do komentářu jméno, blog, skupinu .... Díky

- Na inkonku Vám dám obrázek tématu blogu :).
- Platí i pro staré affs !


REGULAR -
-Obíháš minimálně 2-3x týdně ( Samozřejmě se můžeš i posunou do lepší skupiny, ale jen s věším počtem obíhání...)
- Dodržuješ pravidla !

TOP -
-Obíháš minimálně 3-5x týdně ( Samozřejmě se můžeš i posunou do lepší skupiny, ale jen s věším počtem obíhání...)
- HQ layout
- Dodržuješ pravidla samozřejmě !

ELITE -
- Obíháš minimálně 6-7x týdně
-Blog musí být starý alespoň 2,5 měsíce
-HQ layout a taky kvalitní články
-Dodržuješ pravidla, ale Elite už to mají trochu volnější... :)

SISTER -
- To je skupina kam se nelze přihlásit! Siter AFFS si vybírám sama a mají omezené množství....
,ale je tu ta možnost !

Hlasuj za nejvíc sexy muže roku 2012 !

4. července 2012 v 12:00 | Cindy* |  WhiteStyl
A je tu další soutěž, tentokrát ale jen měsíční... Něco jako POTM jen trochu jinak :) Jde to že rok 2012 dávno začal ale já úplně zapomněla na sílu testosteronu a tím i na soutěž "nejvíc sexy muž " Tuhle soutěž už pořádám podruhé a minulý rok měl tu čest Johny Depp ! Takže co dámy kdo to bude tentokrát ? je to jen na Vás !

- Dole pod článkem je anketa a v celém článku nominovaní, už jen stačí vybrat si svého favorita a pak hlasovat o 106 ! A nezapomeňte mi taky napsat nějaké hezké komentáře o vašem favoritovi !

Rihanna v záchvatu emocí ...

4. července 2012 v 11:09 | Cindy* |  Photoshooty
Tyhle čtyři fotky jakoby mě znepokojovaly ! Riri na nich vypadá divně, jako by se jednou chtěla smát, a pak brečet ! Nechápu !?

-Co myslíte vy ?

Bruno Mars chce spolupracovat s One Direction !

3. července 2012 v 13:47 | Cindy* |  FashionMusicStyl


V hudebním průmyslu kolují zvěsti, které předvídají že byla měla současně jedna z nejvíce populárních chlapeckých skupin spolupracovat s Bruno Marsem ! A nepletli se, Bruno včera prozradil při interview s jedním nejmenovaným časopisem že jsou se skupinou domluveňi na jednom skvělém hitu, který by měl vyjít na podzim 2012 ! Tak jsem Vážně zvědavá kombinace těchto slaďoušů by totiž mohla být hodně velká pecka !


xo xo Cindy*

Wanna be affs?

2. července 2012 v 12:36 | Cindy* |  WhiteStyl

REGULAR -
-Obíháš minimálně 2-3x týdně ( Samozřejmě se můžeš i posunou do lepší skupiny, ale jen s věším počtem obíhání...)
- Dodržuješ pravidla !

TOP -
-Obíháš minimálně 3-5x týdně ( Samozřejmě se můžeš i posunou do lepší skupiny, ale jen s věším počtem obíhání...)
- HQ layout
- Dodržuješ pravidla samozřejmě !

ELITE -
- Obíháš minimálně 6-7x týdně
-Blog musí být starý alespoň 2,5 měsíce
-HQ layout a taky kvalitní články
-Dodržuješ pravidla, ale Elite už to mají trochu volnější... :)

SISTER -
- To je skupina kam se nelze přihlásit! Siter AFFS si vybírám sama a mají omezené množství....
,ale je tu ta možnost !

! PRAVIDLA !

Pokud nastane "hiátus", nebo něco podobného někam by si jel/a ... Velice tě prosím aby si věnoval minutu svého života a napasal malé oznámení nebo něco...
- Když budeš málo obíhat automaticky mažu !
- Komentáře typu "obíhám atd. ", to ani nezkoušejte !
- Při kopírování obrázků, kopíruj POUZE se zdrojem....KOUŠU, MAŽU, NAHLAŠUJU !
to je věc, kterou úplně nesnáším !
- Vulgární komentáře MAŽU hned !
- Stejně tak jako se můžeš dostat do lepší skupiny můžeš se dostat i do horší :)
- NEBERU VŠECHNY !
- Nespráteluji se s blogy o 5Angeles a Tokio Hotel !


- PŘIHLÁŠKA -

* - Přezdívka
* - Blog
* - Jak dlouho máš blog ?
* - Proč chceš být moje affs ? ¨
* - O čem je tvůj blog ?
* - Jaká skupina REGULAR / TOP / ELITE ?

Vanna a Sel spolu / Nový photoshoot !/

2. července 2012 v 12:13 | Cindy* |  StarNews

Nedávno se na internetu přeněji na fan stránkách Vann a Sel objevil nový photoshoot! Holky vypadají úžasně, a moc se mi líbí blond vlasy Vann, vypadá naprosto skvěle... ! Dokonce si troufám říct, a je to poprvé že nikdo vypadá líp než Selena ... Ale to je jen moje úvaha ...)

- Co si myslíte o letním pohotoshootu hvěd vy ?
Tumblr_m6fezjpvlr1rvubreo1_500_large

Kontrola AFFS !

2. července 2012 v 0:43 | Cindy* |  WhiteStyl
Tumblr_m6h322l5fv1qku4vyo1_500_large
Jak jste si již určitě všimli, blog má nový vzhled, a s tím i novou tvář... Všechno se předělává a přenastavuje a má pro Vás i jednu dobrou zprávu ohledně přívěsků "WHITESTYL", ale o tom až později! Teď je tu ale jedna velice důležitá kontrola affs, minule Vás hodně psalo na email, společně s dotazy... Samozřejmě mi to nevadí! Takže kdo i nadále chce, piště na whitestyl@email.cz !

-Kontrola trvá od 2.června do 6.června

Christina Aguilera - Your Body

1. července 2012 v 22:46 | Cindy* |  FashionMusicStyl

Tenhle klip jsem si poslední dobou hodně zalíbila ! Chris to tam hrozně sluší a myslím že tenhle styl se k ní hodí na 100% nejvíc !

-Jak se líbí Vám ?