Březen 2013

Produkty BENEFIT: recenze

23. března 2013 v 23:46 | Cindy.B* |  TheWorldOfCosmetics

Proč jsem se rozhodla udělat recenzi právě na přípravky značky "benefit"? Jednoduché! Značku jsem si za poslední dobu hodně oblíbila a za poslední měsíce jsem si od ní pořídila několik produktů...
Značka začala v roce 1976 v Kalifornii, San Francesko! Specializuje se především na dekorativní kosmetiku, já jsem ale viděla na pultech i tělové krémy a různé balzámy!
Čím je značka specifická?! Určitě bych vyzdvihla osobitý styl a vzhled produktů ale i návrháře! Každá z nás si chce pořídit do svých sbírek něco pěkného a produkty od "Benefitu" splňují jak účelovou stránku tak jsou na pohled velice příjemné!!
Co jsem si o Benefitu pořídila já? Nedávno, jak už jsem říkala, jsem si pořídila několik produktů této značky a jsem nad mírů spokojená!!! Opravdu jsou skvělé a ráda bych u této značky zůstala!!
Nejnovější produkt, který vlastní od Benefitu je zdravíčko "Bella Bamba", upřímně, nečetla jsem na něj nikdy žádné recenze, nic podobného, prostě jsem o něm jen vždy slyšela v zahraničních videích... Já jsem s ním na 110% spokojená, barva i tónování s mojí pletí naprosto souzní...
Dalším produktem je řasenka "BAD gal lash"! Chtěla jsem změnu od silikonových řasenek a právě tato se ukázala jako skvělá volba! Doporučuji!!
Můj úplně první produkt od Benefitu byla takhle řasenka s názvem "They´re REAL"!! V žebříku nejlepších řasenek v Americe je první(ano mají i svůj žebříček na řasenky:D), ovšem já bych jí také dala na 1. místo, je totiž naprosto skvělá'!! Má silikonový kartáček, obsahuje mateří kašičku a nelepí se, ale ustálí...
-Znáte "Benefit"? Máte něco od této znáčky?

DIY-0.3

23. března 2013 v 0:49 | Cindy.B* |  DIY-návody
92183123593514409_einb4rcf_c_large

ROOM-TOUR 2013 - Cindy.B

18. března 2013 v 21:27 | Cindy.B* |  Diary
Jednu slečnu na mém ask.fm napadlo udělat článek/prohlídku mého pokoje! Mně se tento nápad velice zalíbil a rozhodla jsem se vyfotit můj pokoj a šatnu tak jak opravdu jsou...

ŠATNA:
Nedávno jsem se rozhodla přesunout si svoje věci ze šatny do velkých skříní kvůli novým prostorům, zanedlouho se budeme stěhovat a tak se organizace změní, ale zatím vypadá můj malý ráj takto:

MÍSTO PRO ODPOČINEK:
Miluju Katy Perry a i proto zdobí jednu z mých stěn jedna její fotografie!

MÍSTO PRO STUDIUM:

xo xo Cindy.B

I ♥ WHITESTYL - Projekt

14. března 2013 v 18:12 | Cindy.B*

Společně s holkama, které mi teď poháhají jsem se rozhodla udělat projekt " I ♥ WHITESTYL" ve zkatce půjde o Vaše poslané fotky, př. fotka Vás s papírem "I ♥ WHITESTYL", nebo nějaká kresba, cokoliv Vás napadne, ale musí to být spojeno s whitestylem! Pokud nechcete fotit sebe, vyfoťe jen papír nebo kresbu, ale nejlepší by bylo kdyby alespoň část Vás byla na fotce!! O co se soutěží? 3 Nejlepší fotky můžou vyhrát kosmetické přípravky od značky "REPLAY"!!! Kam a kdy posílat? Nejlepší by bylo, kdyby jste mi Vaše příspěvky posílali na tyto adresy:
http://ask.fm/BeeMalik820 (jako otázku)
http://www.facebook.com/bee.horakova (jako zprávu)
Jinak posílejte fotky do 17.3!:)
Děkuji!! Xo xo Cindy.B*

W-SHOP 0.3 - Přeskáče-

12. března 2013 v 22:25 | Cindy.B* |  W-SHOP
Mám pro Vás další nabídku, tentokrát jsou to přeskáče velikosti 37-38, dámské.
CENA: 3000,-Kč
ZNAČKA: Atomic
více informací pište na: info@lbcreality.cz

-POPIS: Bílé přeskáče na lyže, s kožíškem uvnitř, sezóny 2011, s fialovými-růžovými přeskamy.

Vote for your style:

7. března 2013 v 14:05 | Cindy.B* |  StyleForYou
Rozhodla jsem se na náš blog poslat i pár anket, které tu rozhodně nesmí chybět! Anketa "VoteForYourStyle" tu bude každý měsíc, a na konci měsíce se vyhlásí nejlepší outfit, podle Vás..

O co jde? Na začátku měsíce pro Vás vždy sestavím 3outfity na jednotlivé téma a vy pomocí naší anktery vyberete outfit, který se Vám líbí nejvíce, hlasy se elektronicky sečtou a já udělám jeden oufit, podobný vítězi a ten si společně rozebereme a rozhodneme/probereme jakých chyb by jsme se mohly při oblékaní takového outfitu dopustit...

-Těšíte se na ankety?
xo xo Cindy.B

Jarní nákupy doplňků:

6. března 2013 v 14:47 | Cindy.B* |  WhiteStyl

Nedávno jsem vyrazila na nákupy a při prohlížení si výkladních skříní jsem si všimla, že každá figurína, kterou jsem minula měla na sobě alespoň jeden kus nějakého doplňku, ať už to byl náramek, náhrdelník, psaníčko nebo prstýnek.

Myslím že móda se za posledních pět let dostala jinam než na obyčejné stříbrné prstýnky a naušnice tvaru srdíček nebo hvězdiček. Taky jsem skoro nucena tvrdit, že pokud chcete být pravdu IN vaše šperkovnice musí překypovat nápadnými věcmi, které si vezmete 4x.. Takže bych to definovala spíše krásou než účelem!

Připravila jsem pro Vás pár tipů kde a co nakoupit a přitom se držet původní myšlenky.

Je jedno jestli jste z Ostravy, Prahy, Brna či Liberce, obchody, které Vám nabídnu jsou všude! MOJE TIPY: HaM, New Yorker, Tally Weijl

Prstýnky: Přeplácanost, velikost... To jsou indície, kterých by jste se dámy měly držet! Začíná nám léto proto bych Vám doporučila prstýnky tvaru květů! MŮJ TIP: NEBOJTE SE ZLATÉ!

Náhrdelníky: Opět, vždy když se podíváte do časopisů jako je ELLE, COSMO nebo na zahraniční filmy, vždy zdobí hrdla hlavních hrdinek obrovské náhrdelníky! I já si často říkám že je to moc, ale můj tip pro toto téma zní: NEBOJTE SE VELIKOSTI!
Náramky: Pokud sledujte wehearit, musíte moc dobře vědět, že teď konktrétně na tomto serveru letí "ostny! Náramky a ostny jsou skvělý nápad!! MŮJ TIP: ZLATÉ A STŘÍBRNÉ!! (VYNECHTE SVÍTIVÉ BARVY://)

Psaíčka: Jak už jsem říkala léto bude brzy tu a psaníčka(tvar kabelky) jsou podle mě naprosto ideální! MŮJ TIP: PSANÍČKA S PŘESKYI!!!

XO XO Cindy.B*

POTD - 0.7

1. března 2013 v 22:55 | Cindy.B* |  Diary

Mám pro Vás další fotku s mým miláčkem! Tuhle jsem vyfotili dnes...

MALÉ OZNÁMENÍ: Odjíždím do Tater, od 2.3-5.3.2012 tu nebudu!