Květen 2013

DIY-0.5

31. května 2013 v 14:40 | Cindy.B* |  DIY-návody


Ahoj lásky moje!:* Přeji Vám krásný nový den:33! Jak se máte?:) Mám pro Vás další video, opět je to DIY návod, ale nevadí.. Hrozně se mi tenhle nápad líbil a rozhodně si musím takový prstýnek udělat! Ani jsem nečekala že to bude takhle jednoduché!!

-Nápad je opět od anneorshine!.) Myslím že její DIY návody jsou asi nejlepší a taky nejvíc stručné:)...

-Doufám že se Vám bude video líbit!.) Pokud si tedy prstýnky udělám rozhodně Vám sem nebo na můj instagram pošlu fotku!:))

xo xo Vaše Cindy.B*

DIY-0.4

28. května 2013 v 12:20 | Cindy.B* |  DIY-návody

Jak už jsem říkala v minulém článku, moc nepřidávám, ale chci to napravit a tak Vám budu každý den přidávat videa, která jsem viděla na youtubu a líbili se, když už tu nebudou každodenní články:)...

Videa budou většinou DIY návody, make-up tutoriály nebo TAGY:) Myslím že se máte na co těšit!

Dnes jsem pro Vás vybrala video od "anneorshine", která dělá havně DIY návody! Tohle video se mi moc líbilo hlavně kvůli spracování a stručnému popisu, určitě to zkusím!:))


- A co vy? Zkusíte "make-up pyramidu"?:)
xo xo Cindy.B*

Čas a témata

27. května 2013 v 18:04 | Cindy.B* |  WhiteStyl


Tímto článkem bych se vám chtěla moc omluvit, že teď moc nepíšu na blog ani na ask.fm, ale všichni víte že je konec školního roku a že se snažím to, co je třeba vytáhnout ještě zachránit!:D

- Vím, že bych měla psát víc, ale postetihla mě taky momentání naprostá ztráta inspirace! Takže vůbec nevím o čem psát!:// To je taky důvod dnešního článku! Chtěla bych Vás poprosit, o témata na další články!:) Prostě co chcete aby zde v příštím a následujícím měsíci zazlěno. Pište sem do komentářu!:) Prosím nepište mi na ask.fm!.)

Jinak se Vám ještě jednou moc omlouvám, ale já to zase napravím!:))

xo xo Cindy.B

Spring is here: time for new resolutions

8. května 2013 v 10:20 | Cindy.B* |  WhiteStyl

Jaro je tu! Stromy kvetou, ptáčci zpívají a láska je ve vzduchu!:3 Přímo perfektní čas na to něco změnit! Já třeba naprosto miluju chvíle, když se cílevědomě a naplno rozhodnu pro nový začátek, měsíční plán nebo celkovou změnu!

Je hodně příležitostí v roce, kdy můžete něco změnit! Silvestr, Vánoce, ... Myslím ale, že mnohem důležitější než místo a čas kde se tak rozhodnete je pro co!


Jaro je čas, kdy se všechno probouzí a kdo ví, třeba v sobě probudíte své nové já! Jak už jsem říkala, miluju změny! Nejsem člověk co by se držel starých věcí, naopak jsem se naučila otevírat se novým! Hodně často si skládám svoje denní harmonogramy a časové osy.. Možná to zní trochu divně, ale nevěřili by jste, kolik času ušetříte při správném denním plánu!

Denní harmonogram: Já si ten svůj dělím do 3částí! "ráno", "škola", "vlastní program". Je pravda, že můj harmonogram je hodně podrobný, ale je na Vás jak si ho rozvrhnete, jde jen o to, aby harmonogram splnil svůj účel a vy jste se ve svém čase lépe orientovali...

Psaníčko přání: Pokud jste někdo viděl film "Tajemství", moje teorie o "psaníčkovém přání" pro Vás nebude novinkou! Jde o to si na cár papíru napsat věci, přání, sny, životní cíle, které by jste chtěli..Ať je to cokoliv! Nebo si sepište třeba jen to za co jste vděčny/á! Opravdu tu nejde o to, že to co si na papír napsat: "jsem takový a makový, vím že toho nedosáhnu, ale chci tohle a tamto!" NE! Začněte věřit, že jste všehoschopní!:)... Smyslem "psaníčkového přání" je uvědomit si, že vesmír Vám může poslat naprosto vše co si přejete pokud v to opravdu věříte!

Co je na mém "psaníčkovém přání"? -
Svět je krásný! Každý den je plný nových překvapení! Máš milující rodinu a skvělého přítele! Jsi zdravá, krásná a šťastná! Máš výborný prospěch! Vše co chceš se ti daří! Miluj život, protože on miluje tebe...

xo xo Cindy.B*

Fotky pro inspiraci 0.1 !

6. května 2013 v 22:35 | Cindy.B* |  WhiteStyl


Dříve to bylo tak, že jsem hodně čerpala z módních časopisů a snažila se sladit svůj styl s tím současným! Teď je ale už mnohem víc aktualnější nějaký dobrý internetový server, jako vždy Vám doporučím weheartit, které je myslím inspirací pro nás všechny! I když předčíst si pár stránek Vogue taky není špatné...:3

Dnes jsem se rozhodla jen pro relativně rychlý článek a taky trochu jiný... Je pravda, že články tohoto typu moc nemusím, protože mi připadají hodně přímočaré a nemají v sobě to správné kouzlo, ale spousty z Vás si takový článek přálo a tak jsem si řekla "proč ne?":)

Ráda bych taky k tomuto článku, který bude zaměřený na fotky, které by Vás mohly inspirovat připojila anketu o nejlepší článek! Doufám, že se do komentářů zapojíte:)..


Takže jaký obrázek je podle Vás nejlepší?:)

xo xo Cindy.B*