Červen 2013

SUMMER DAILY VLOGS

25. června 2013 v 19:57 | Cindy.B* |  Diary


Už jsem trošku upozorňovala na mém ask.fm že budu chtít točit něco jako svůj letní video-deník! (více informací ZDE)! Jak už jsem psala, chtěla bych to pojmout trošku jinak a točit na různých místech:).. Taky bych ráda, aby jste v mých letních vlogách poznali trošku víc mě a ty moje přátelé a Davídka!.)

Dnes založíme na youtube nový kanál přímo pro vlogy a přídáme první video! Nebude to ale ještě vlog, ale jen taková "propagační ukázka":D..

- Doufám, že se alespoň trošku těšíte!:) Uvidíme se večer!:) Vaše...
xo xo Cindy.B*

Miley Cyrus - We Can't Stop

20. června 2013 v 22:20 | Cindy.B* |  Diary


Vím že to není tak úplně článek, ale chtěla jsem něco přidat. Za posledních cca. 6hodin jsme si hrozně oblíbila tuhle písničku!!:OO Když jsem jí slyšela poprvné viděla jsem i klip a říkála jsem si "až na prvky jako méďové a prostředí klipu je to nejhorší klip Miley", ale pak jsem si na iTunes stáhla tuhle písničku a úplně jsme se do ní zamilovala!!:') Je úžasná, letní a strašně na paření!!:33 Jen mě trošku mrzí jak se Miley v tom klipu tak natřásá".. Například Beyonce nebo Katy Perry se nemusí takhle vrtět a jsou sexy, takže mně to přišlo trošku přehnané .. ale píseň je DOKONALÁ!!<33

(audio)


(klip)

xo xo Cindy.B*

DIY-0.6

6. června 2013 v 11:48 | Cindy.B* |  DIY-návody


HELLO JUNE - Diary

4. června 2013 v 13:26 | Cindy.B* |  Diary


Máme tu červen! Ano, přiznávám nezačíná přesně ta jak by většina z nás chtěla, ale nebojte.. Počítala jsem, že do prázdnin zbývá když samozřejmě nepočítám víkendy cca.20 dní:3.. a to se ještě poslední týden vůbec neučí! No, když to vezmu z té horší stránky čekají nás 2týdny největšího učení a závěrečných písemek -.-, ale pak máme zase 2měsíce na "regeneraci" ne?:33

Rozhodla jsem se každý měsíc psát do rubriky "Diary" články jako "Hello JUNE, JULY,..."! Vím že většinu věcí, které slíbím si většinou rozmyslím nebo zapomenu, ale tohle se mi zdá celkem fajn, ať už jen kvůli tomu, že budete vědět co Vás v následujícím měsíci ať tady, asku nebo na mém facebooku čeká:))

ČLÁNKY A VIDEA NA YT:
- Rozhodně napíšu článek o "Cvičení u učení", dosud ale nevím jestli sem nebo do BravoWebu.. Můžete se samozřejmě těšit na spousty DIY návodů! To je jasné.. Co je ale novinkou?!:) Chtěla bych natočit video "My Night Routine", vím že jsem jsem nikdy podobné video netočila, ale musím to alespoň zkusit:)...
- Jak to vypadá s VLOGEM S DAVÍDKEM? Jsme hrozní, my víme...-.- Vždy když jsme spolu nemůžeme si najít chvilku, moc se Vám omlouváme, ale tenhle víkend by jsme měli být spolu a konečně ten náš 1. vlog natočit možná při příležitosti pěti měsíců spolu!!!

- Vím že poslední dobou moc nepíšu na asko, ale kvůli učení nemám moc čas.. Slibuji Vám že až toho bude zase míň a naopak víc času, začnu zase pravidelně točit videa a odpovídat!!:))

Mohli jste si všimnout, že jsem přidala pár nových fotek! Moc bych Vám chtěla poděkoat za Vaše lajky a komentáře:3, velice si toho vážím!!:))
- Tenhle týden bych ještě chtěla sdílet pár nových fotek a taky video. Video, které se chystáme natočit s Matesem Pšeničkou a to "Best Friends TAG"!!

-Myslím že se máte celkem na co těšit!:) Zatím:*
xo xo Cindy.B*

Správa blogu:

1. června 2013 v 19:15 | Cindy.B* |  WhiteStyl


Hodně z Vás mi psalo, že se blog hrozně seká a je pomalý.. Mně to tak nepřipadá, protože ho vždycky nechám plně načíst, ale máte pravdu že je trošku pomalý..

Dneska mám celý den volno, takže se budu věnovat správě blogu. Budu promazávát některé staré články a zadám své grafičce nový designe. Počítám, že tak příští víkend by mohl být nastaven:)

Omlouvám se tedy kdyby tu byly nějaké zvlaštní posuny, ale je to kvůli těm změnám..

Chtěla bych ještě dneska natočit video na YT, možná ho tam i dneska přidám, ale určitě se ještě dneska můžete těšit na nějaký článek:))!

xo xo Cindy.B*